Rami Tower Projesi  Rami Tower Projesi (Devam)
 Rega Asphalt Co. / IKBY
Erbil - Makhmur Yol Projesi  Erbil - Makhmur Yol Projesi
 Rega Asphalt Co./IKBY
Erbil - Khabat Yol Projesi  Erbil - Khabat Yol Projesi
 Rega Asphalt Co./IKBY
Aydın Yapı Konut Projesi  Aydın Yapı Konut Projesi
 Özay İnşaat / Türkiye
Erbil'in merkezi Ankava bölgesinde yapımı devam eden Rami Tower projesinin fore kazık, iksa duvar ve hafriyat işlerini firmamız Rega Asphalt Co. üstlenmiştir. Rega Asphalt Co. adına Şantiye Şefi sorumluluğunu başarıyla yürütmekten memnuniyet duyuyorum. Projenin aşamaları hakkında bilgiler, resim ve videolar zaman zaman paylaşacağım.

SQL Server Management Studio "Edit Top 200 Rows" Ayarlama

Cevap

Bu alanı şimdilik boş bırakıyoruz.

Yeni başlayanlar için Microsoft SQL Server Management Studio eğitimlerini vermeye başladım, bugün itibariyle. İlk olarak tablolardaki düzenlemeyi (Edit Top 200 Rows) yani ilk 200 satırı düzenleme kısmında bulunan 200 sayısında ayarlama nasıl yapılır? Onu gösterdim eğitim videosunda. Aslında çoğu site için ilk 200 satır düzenlemesinin pencerede açılması sorun teşkil etmiyor fakat bazı sitelerin içerik (makale) yoğunluğu fazla olduğu için sayı yetersiz geliyor. Haber ve film siteleri başta olmak üzere bazı sitelerin içeriği 5K, 10K..ve daha fazla olduğu için pratik olarak veritabanı tablolarında düzenleme yaparken 200 satır yerine belki 1000 veya 5000 satır (rows) kullanmak isteyenler olacaktır. Videoyu izledikten sonra gereken düzenlemeyi rahatlıkla yapabileceksiniz.

Microsoft SQL Server ile alakalı tüm sorularınızı yorum kısmında sorabilirsiniz. Yorumunuza muhakkak cevap vermeye çalışacağım.


Paylaş

Ad:*
E-Mail:


MNA: Mühendislik - Web Master