cPanel'e Nasıl Bağlanılır? Alan Adı veya IP ile Barındırma Servisinize Bağlanın

cPanel'e Nasıl Bağlanılır? Alan Adı veya IP ile Barındırma Servisinize Bağlanın

İnternet sitenizin cPanel'ine erişimin birden çok yolu vardır. Eğer WHM kullanıyorsanız direkt WHM üzerinden de erişebilirsiniz. Tabi site adresiniz veya IP üzerindende erişim sağlamanız mümkündür. Erişim protokolünün iki şekli vardır. İlki şifrelenmiş yoldan bağlanma ikincisi ise şifrelenmemiş yoldan bağlanmadır. Şifrelenmiş kapı numarası 2083'tür. Ama şifrelenmemiş kapı numaranız 2082 portu olacaktır.

Ücretsiz Plesk Panel Kullanım Rehberi

Ücretsiz Plesk Panel Kullanım Rehberi

WebHosting otomasyon yazılım devi Plesk'in, deneme sürümünü birden çok defa nasıl kullanabileceğinizi anlatacağım. İllegal bir yönteme başvurmadan tamamen deneme sürümünü kullanacağız. Ve Plesk'in deneme için ayırmış olduğu 15 gün süre dolduğunda yine aynı işlemleri yaparak tekrar tekrar deneme sürümünü kullanabileceksiniz.

"Ben zenginim bro, doların ateşli olması beni ilgilendirmez, her türlü lisans satın alırım" dersenizde eğer tabiki burdan buyrun.

Google Drive'da indirme izni olmayan videoları indirmek


Google Drive'da kayıtlı bir videoyu bilgisayarınıza nasıl pratik bir şekilde indirebilirsiniz! Program gerektirmeyen basit bir yolla bunu yapmak mümkün tabiki. Okul bilgisayarlarında Google Drive'dan indirme işlemini kapatırlar. Veya indirmek istediğiniz videonun indir butonuna bastığınızda video inmez ve şu uyarıyı genelde alırsınız;

Maalesef şuanda bu dosyayı görüntüleyemez veya indiremezsiniz. Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya çok büyükse veya çok fazla kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saat kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle iletişime geçiniz. 
 
  • HTML5 CSS
  • Bootstrap
  • PHP
  • MySQL
  • Laravel
  • JavaScript
  • React JS
  • Python